1. liga starších dorostenek - Jindřichův Hradec 25 : 29 DHC Plzeň

Stoprocentní. Toto přízvisko nadále platí pro naše starší dorostenky. Ty vyrazily, stejně jako dorostenky mladší a ženy, na utkání do Jindřichova Hradce. Domácímu týmu nastřílely v obou poločasech o dva góly více a na konci utkání se tak holky mohly radovat z dalších dvou bodů po čtyřbrankové výhře, 25:29. V tabulce patří po 4. kole starším dorostenkám 2. místo, o skóre je ve vedení pražská Slavia.

Hodnocení utkání trenérem týmu Pavlem Toušem:
"Utkání se od začátko hrálo ve vysokém tempu, obě družstva hrála koncentrovaně, což se odráželo na vyrovanném stavu utkání. Naše těsné vedení nám udržoval rychlý protiútok, naše silná zbraň, která nám opět vycházela a hodně pomáhala. V druhém poločase se tento obrázek hry neměnil, postupně jsme se tak přeci jen dostali do klidného vedení. Mrzí mě závěr utkání, technickými chybami a zbrklou, chaotickou hrou jsme soupeři umožnili snížení. Vedení jsme ale už neztratili. Musím pochválit za výborný výkon Míšu Malou v brance, která nás v důležitých momentech podržela, a celý tým za bojovný výkon, který přinesl naše další vítězství."