1. liga žen - DHC Plzeň 27 : 24 HK Ivančice

I po prvním domácím utkání zůstavají naše ženy stoprocentní! Svého soupeře z Ivančic v těžkém utkání porazily rozdílem tří branek, 27 : 24. Po vyrovnaném prvním poločase to na začátku poločasu druhého začalo vypadat slibně, domácí hráčky odskočily na výraznější rozdíl a zápas měly pod kontrolou. Soupeř se ale do zápasu vrátil, téměř vymazal vybudovaný náskok a ještě plzeňské DHC potrápil. Otočit vývoj už naštěstí hráčky Ivančic nestihly a z dvou bodů se tak mohl po závěrečném hvizdu radovat domácí celek.

Hodnocení utkání trenérem Richardem Řezáčem:
"Dnes jsme hráli poprvé v sezóně na domácí palubovce. I to možná sehrálo roli v nervozitě, se kterou jsme se téměř celý první poločas potýkali, a trvalo nám, než jsme se soupeři odtrhli. Na začátku druhého poločasu jsme využívali výborného přechodu a dostali se až do šestibrankového vedení. Bohužel poté jsme začali hořet v koncovce. Neproměněné šance dostaly našeho soupeře zpátky do hry, čímž nepohrdl a my se pak musely hodně snažit, abychom vedení neztratily. Stále se potýkáme s nevyrovnanou hrou. Naším úkolem je teď na tom zapracovat do příštího zápasu.