Konečně doma!


Konečně doma!

Naše ženy se o tomto víkendu konečně představí před domácím publikem. V sobotu od 15:00 na svém hřišti přivítají družstvo Ivančic. Domácí házenkářky budou chtít navázat na 2 body, které získaly už před třemi týdny a nadále si tak udržet stoprocetní bilanci. Dopomoci má k tomu právě podpora domácích fanoušků.

Poslední ostrý start zaznamenaly naše ženy v sobotu 14. září. Po vítězství o deset branek nad Vršovicemi následovala pauza způsobená losem a minulý týden do hry nezasáhl žádný celek vinou reprezentační přestávky. Až tuto sobotu se tak ženy dostanou konečně i na domácí palubovku a vyzvou tým Ivančic.

Náš soupeř má za sebou již 2 utkání. V prvním kole si poradily Ivančice s Kunovicemi a výrazně zvítězily. Druhé střetnutí před svými fanoušky ale hráčky Ivančic nezvládly a o 2 góly nestačily na pražské Vršovice, soupeře plzeňského DHCéčka z úvodního kola. V roli favorita by se tedy měl představit právě náš, ještě loni interligový tým.

Zápas začíná v 15:00, do haly můžou fanoušci zamířit určitě ale ještě dříve. Ve 13:00 nastupují ke svému prvnímu domácímu utkání také mladší dorostenky, které vyzvou Háje. Vstupné na utkání dorostenek se samozřejmě nevybírá, na utkání žen bude dobrovolné.

2019-10-03 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Handball Kempa Sportovní Plzeň Nadace sportující mládeže