1. liga starších dorostenek - Sokol Písek 19 : 24 DHC Plzeň

I po druhém kole zůstávají naše starší dorostenky stoprocentní! Po minulém triumfu ve Veselí vyrazily v neděli holky do Písku. Domácí celek v prvním kole utrpěl vysokou porážku na hřišti pražské Slavie. Bez bodu zůstane prozatím i nadále, po poločase 8:12 dovedly naše hráčky zápas do vítězného konce v poměru 19:24.

Hodnocení utkání trenérem týmu Pavlem Toušem:
"Začátek utkání se vydařil parádně, téměř vše, co jsme si před zápasem řekli, dokázaly holky na hřišti přenést i do hry. Především obranu bych chtěl vyzdvihnout. Škoda, že se nám nepodařilo z rychlých protiútoků využít vytvořených stoprocentních šancí, náš poločasový náskok mohl být ještě větší. Po změně stran jsme si přesto vedení v klidu hlídali, do hry jsme opět mohli zapojit širší lavičku.
Určitě jsme mohli vyhrát o více, než o 5 branek, těch vytvořených a následně zahozených vyložených šancí bylo opravdu hodně a určitě si k tomu na tréninku něco řekneme. Získali jsme ale další dva body, navíc na soupeřově hřišti, což se počítá. Pochvalu si tentokráte holky zaslouží určitě za obrannou fázi, v té se nám hodně dařilo. Celý tým se navíc prezentoval bojovným výkonem, touhou po vítězství a vysokým nasazením."