1. liga starších dorostenek - SHK Veselí n. M. 23 : 27 DHC Plzeň

Po úspěšné sobotě v podání žen a mladších dorostenek nastoupily v neděli dorostenky starší na hřišti Veselí nad Moravou. Od začátku utkání šly hráčky našeho týmu za vítězsvím a do poločasau vedly už 9 : 18. Vedení si navíc bezpečně pohlídaly a završily tak vydařený víkend dalším plným počtem bodů.

Hodnocení utkání trenérem týmu Pavlem Toušem:
"Začátek utkání nám krásně vycházel podle našich představ, dokázali jsme si vytvořit vyložené šance a být v nich navíc úspěšní. První poločas byl vyrovnaný do poloviny první části, díky rychlým útokům se nám ale podařilo ještě do přestávky odskočit na rozdíl devíti gólů a troufnu si říci, že tak navíc rozhodnout o osudu utkání. Po změně stran jsme díky náskoku mohli zapojit i holky z lavičky, soupeř už dokázal pouze snížit na rozdíl čtyř branek, což byl také konečný výsledek. Zasloužené vítězství jsme si v závěru pohlídali a je skvělé, že jsme přivezli z venku první dva body! Musím pochválit celý tám za bojovnost, nasazení a vůli po vítezství!"