1. liga žen - Sokol Vršovice 22 : 32 DHC Plzeň


1. liga žen - Sokol Vršovice 22 : 32 DHC Plzeň

Na úspěšný vstup do poháru navázaly ženy včera i v rámci ligového utkání. První zápas sezóny 2019/20 odehrály naše děvčata na půdě pražských Vršovic a po poměrně vyrovnaném 1. poločase urvaly vítězství na svou stranu, navíc výryzným desetibrankovým rozdílem.

Hodnocení utkání trenérem týmu Richardem Řezáčem:
"Sami jsme byli zvědavý, jak bude utkání vypadat. Měli jsme nějaké indície o soupeři a varovali jsme holky před houževnatostí pražských hráček. Vše se potvrdilo a museli jsme se hodně nadřít, abychom se dostali k naší hře, kdy chceme být my tím dominantním celkem na hřišti. Konečný výsledek je z mého pohledu neodpovídající průběhu utkání. V obranně jsme odvedly velice doboru práci podpořenou výkonem brankářek. V útočné fázi jsme měli pár hluchých míst a dostali jsme tak soupeře zpátky do hry. Dokázali jsme ale zužitkovat zkušenosti z přípravných utkání a dovést zápas do vítězného konce. Je třeba, abychom si z tohoto vítězství vzali do dalších střetů to lepší.
Teď nás čeká pauza, kterou využijeme na doléčení zraněných hráček a budeme dále pracovat na lepším provedení jak v útoku, tak i v obranných činnostech. Nyní jsme hlavně rádi za úspěšný start do ligy. Chci za všechny moc poděkovat fanouškům, kteří nás podpořili přímo v hale a pro děvčata byli určitě oporou."

Sestava: Šibrová, Šlehoferová 1 - Poslední 1, Kepková 4, Šmrhová 3, Bušauerová 1, Formanová 2, Galušková L. 7/4, Lásková, Galušková D. 2, Drozdová P. 7, Drozdová L., Ferencová 2, Slabá 2

2019-09-15 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň