2. kolo Českého poháru - Házená Kynžvart 19 : 22 DHC Plzeň

Úspěšně vstoupily do nové sezóny naše ženy, které dnes odehrály utkání Českého poháru. Los jim přiřkl soupeře z Kynžvartu, na jehož palubovce dnes od dvou hodin odpoledne nastoupily. Po vítězství 6:12 v prvním poločase přišel na řadu vyrovnanější poločas druhý, ve kterém naše ženy musely udržet vedení. To se jim nakonec povedlo a domů tak jedeme s vítězstvím 19:22 a postupem do 3. kola!

Hodnocení utkání trenérem týmu Richardem Řezáčem:
"Náš první ostrý zápas nám ukázal, jak bude vypadat liga, pokud vydržíme takticky pouze 30 minut. Domů si vezeme vítězství z Kynžvartu, které jsme museli v druhém poločase hodně kontrolovat. Vstup do utkání byl z naší strany dominantní, ale sami jsme svými chybami soupeře pustili zpátky do hry. Přesto jsme si dokázali vybudovat poločasový náskok šesti branek. Do druhého poločasu jsme ale už vstoupili vlažně a stálo nás hodně sil vrátit se do zápasu. Bohužel už jsme nedokázali navázat na první poločas a závěr utkání byl poměrně nervózní. Doufám, že tento zápas nás aktivoval a do dalších střetnutí si s sebou vezememe především nasazení a přístup z první půle. Náš cíl, tedy postup, jsme splnili, do dalších zápasů ale musíme podat vyrovnanější výkony v obou poločasech!"