Přátelské utkání - DHC Plzeň 29 : 28 Sokol Písek


Přátelské utkání - DHC Plzeň 29 : 28 Sokol Písek

Po páteční prohře o 7 branek se přátelské utkání žen mezi naším týmem a interligovým Sokolem Písek opakovalo na domácí palubovce. Vyrovnané utkání dopadlo tentokráte lépe pro nás a ve čtvrtém přátelském utkání před novou sezónou tak naše ženy slavily třetí vítězství, tentokráte o jeden jediný gól.

Utkání bylo vyrovnané vlastně od úvodního hvizdu až po ten závěrečný. Ani jeden z týmů se nedokázal utrhnout na výraznější náskok. Z tohoto těšného souboje nakonec vyšlo plzeňské DHC lépe, poslední inkasovaný gól pár vteřin před koncem pouze snížil vítězství domácího týmu na rozdíl jediné branky.

Po náročné fyzické přípravě a čtyřech přípravných zápasech mají ženy na kontě tři vítězství. Už za pár dní je čeká další prověrka v podobě dvojutkání s německým Regensburgem. První zápas je na programu v pátek od 19:30, odveta se odehraje v sobotu v 17:30. Obě utkání odehrají ženy v hale Lokomotivy.

Hodnocení utkání s Pískem pohledem trenéra Richarda Řezáče:
"Do dnešního utkání jsme vstoupili s cílem zlepšit se v obranné fázi hry. To se v prvním poločase dařilo, byla škoda, že jsme to následně nezúročili v rychlém přechodu do útoku. Do utkání zasáhly všechny hráčky, chtěli jsme vidět, jak si každá jednotlivě poradí v utkání s herními situacemi, které trénujeme. Z tohoto pohledu jsme spokojení. Příprava je náročná, proto ještě nevypadají určité situace a určité momenty tak, jak bychom si představovali. Jsem ale za celý trenérský tým přesvědčený, že herní progres hráček a s tím související kvalita hry půjde zápas od zápasu nahoru."

2019-08-21 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň