Dorostenky trénují v rámci soustředění ve Břvích


Dorostenky trénují v rámci soustředění ve Břvích

Do neděle budou na soustředění ve Břvích naše mladší i starší dorostenky. Do rozlehlého sportovního areálu nacházejícího se východně od Prahy dorazily dívky v úterý a pracují zde pod dohledem trenérů především na obranné fázi hry a samozřejmě na posílení fyzičky.

Na soustředění dorazilo celkem 28 hráček jak z družstva mladších, tak i starších dorostenek. Stejně jako ženy před několika dny, mohou i nyní aktérky soustředění využít tréninků s kondičním trenérem k nabrání fyzických sil. Následují tréninky ryze házenkářské a týmové porady. Za jeden den stihnou naše hráčky tímto formátem okolo čtyř tréninků. Čtvrtek byl navíc spestřen přátelským utkáním s dorosteneckým týmem DHC Slavia Praha.

Nuda rozhodně není ani o volných chvílích. Vedle zaslouženého odpočinku a relaxace je hojně využívanou aktivitou nejen hráček, ale i trenérů možnost zatancovat si na Xboxu. Poslední dva večery strávené ve sportovním areálu jsou navíc doplněny o táborovou populární zábavu - bobříka odvahy.

Starší i mladší dorostenky startují nový ročník venku. 1. liga starších dorostenek začíná 14.9. na hřišti SHK Veselí n.M., ve stejný den nastupují dorostenky mladší ke svému utkání proti pražským Vršovicím.

2019-08-16 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň