Soustředění v Kynžvartu mají ženy za sebou


Soustředění v Kynžvartu mají ženy za sebou

detail Soustředění v Kynžvartu mají ženy za sebou
kliknutím na obrázek si zobrazíte
detail obrázku

Téměř přesně za měsíc už začne našemu družstvu žen ligová sezóna 2019/2020. S přípravou se pokračovalo soustředěním v Kynžvartu, kam dorazil tým Richarda Řezáče ve čtvrtek a trénoval až do neděle.

Program na severozápadě republiky sestával z ranního výběhu, několika kondičních cvičení a fyzických testů a nakonec se ženám dostal do ruky i házenkářský míč. Tvrdé tréninky byly místy zpestřeny procházkou po okolí či krátkými výlety. Holky si tak mohly prohlédnou minerální prameny Richard, Helena a Viktor či zámecký pivovar. Sobotní odpoledne bylo zase vyplněno speciálním triatlonem, ve kterém si jednotlivé hráčky vyzkoušely své dovednosti v běhu, jízdě na kole a střelbě ze vzduchovky, ze které vyslali několik projektilů i naši trenéři.

Na soustředění naváže tým přátelskými zápasy. Nejbližší utkání čeká DHC už tento pátek, kdy vyjedou na hřiště našeho osudového soupeře z minulé sezóny, Sokolu Písek.

Vyjádření trenéra Richarda Řezáče:
"Celé soustředění proběhlo dle našich plánů. Stěžovat si nelze na nic, sportovní podmínky byly výborné, stejně tak strava i ubytování. Tréninkový plán se nám podařilo splnit a pochválit musím i přístup děvčat. Za celý realizační tým jsem maximálně spokojený!"

2019-08-13 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň