Dorostenky přivezly z Waldkraiburgu zlato (29. - 30. 6. 2019)


Dorostenky přivezly z Waldkraiburgu zlato (29. - 30. 6. 2019)

Poslední červnový víkend strávily mladší dorostenky na mezinárodním turnaji ve vzdáleném Waldkraiburgu.

Doplněny fotky zde.

Tento turnaj jsme braly jako zakončení náročné sezóny. Hrály jsme na fotbalovém hřišti na trávě. Nešlo ani tak o výsledky, ale o to, aby si ho holky co nejvíce užily. V sobotu nás čekaly čtyři zápasy, které holky zvládly na výbornou.

V neděli nás čekaly dva poslední zápasy,  jeden lehčí a druhý byl boj o první místo. V obou zápasech nedaly holky soupeřkám šanci, a tak po jejich víkendovém zápolení ve vedrech a velmi okleštěné sestavě braly zlato :-)

Hodnotit hru ani nejde. Holkám není co vytknout , turnaj zvládly na výbornou . Hrály s rozvahou a opatrně (nepotřebujeme další zranění).

Na turnaj odjelo pouze pět dorostenek Sára Reidlová, Natálie Rittichová, Lucie Drozdová, Adéla Pitulová, Helena Voráčková a po delší době si s námi zahrála i Denisa Vysloužilová z Tachova. V průběhu turnaje nás doplňovaly i starší žačky, těm také patří velký dík.

Volno mezi zápasy jsme využily ke koupání v nedalekém bazénu a k opalování :-) Večery jsme trávily v "rodinném" kroužku a probíraly jsme, jak to bude další sezónu.

Tento turnaj jsem si s holkami moc užila a děkuji za úžasnou sezónu, kterou jsme spolu strávily.

2019-07-03 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Handball Kempa Sportovní Plzeň Nadace sportující mládeže