Minižačky ve Waldkraiburgu nenašly přemožitelky (29. - 30. 6. 2019)


Minižačky ve Waldkraiburgu nenašly přemožitelky (29. - 30. 6. 2019)

O posledním červnovém víkendu za překrásného (někdy až moc překrásnéhoú počasí) odjely minižačky do Německa, aby si užily svůj poslední turnaj sezóny. Atmosféra byla již téměř prázdninová - hrálo se na fotbalovém hřišti, spalo se ve stanech a všechno jídlo bylo také venku.

Kromě našeho týmu se zúčastnily i všechny ostatní z DHC Plzeň - od přípravky až po mladší dorostenky.

Na turnaj  vyrazily tyto hráčky: Doubková Vali, Hodlová Denisa, Červená Rozárka, Kaucká  Lucie,  Krbcová Nika, Poskočilová Bety, Rittichová Lůca, Samcová Vendy, Sedláčková Míša a Áďa, Šerá Julča a Trejbalová Vanesa. Zbylé hráčky již najely na prázdninový režim (dovolená) a jiné se účastní velmi pěkného házenkářského kempu v Třeboni.

Celkem se do naší kategorie přihlásilo 7 týmů. V sobotu jsme odehrály tři zápasy a v neděli také tři zápasy. Všechny zápasy jsme zvládly na výbornou. Všechny hráčky si vstřelily branku (některé levou rukou). Soupeřům jsme toho na hřišti moc nedovolily - jediným týmem, který vzdoroval trochu déle - byli kluci Spiders 1, ale ani oni na nás nakonec nestačili. A tak jsme sezónu pořádně zakončili a přivezli si první mezinárodní medaili - a hned zlatou!

Kromě toho jsme si užili i místní koupaliště (s tobogánem a mořskými vlnami), a to bylo jednoznačně nejkrásnější tečkou.

Zúčastněním rodičům děkujeme za skvělou atmosféru, týmovou podporu a fandění.

2019-07-02 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Handball Kempa Sportovní Plzeň Nadace sportující mládeže