Mladší dorostenky vydržely v Kunovicích jen poločas (8. 5. 2019)

Během jednoho týdne odehrály mladší dorostenky dva ligové zápasy.

K prvnímu se vyjíždělo ve středu do vzdálených Kunovic. Odjížděly jsme bohužel opět jen s deseti hráčkami (mezi nimi i dvě starší žačky).

První poločas nám vyšel velmi dobře, obrana fungovala tak, jak měla. Holky si ohlídaly klíčové hráčky soupeře. Střelecky se zase až tolik nedařilo, a tak jsme odcházely do šaten za stavu 18:16.

Na začátku druhého poločasu bylo holkám řečeno, co mají dělat a čeho se vyvarovat. Hráčky nejspíše slyšely jen to, čemu se vyvarovat a začaly dělat přesný opak. Hra v druhém poločasu nejde ani komentovat. Střelba spojek byla jako přihrávka brankářce. Kromě toho jsme udělaly několik zbytečných technických chyb a spousta nepřesností.

Domů jsme odjížděly s výpraskem 41:28