MOL liga žen - Poruba - DHC Plzeň (13. 4. 2019)

Ženy DHC Plzeň odehrály poslední utkání základní části MOL ligy v Ostravě - Porubě.

Bylo to utkání několika velmi rozdílných částí. Z vítězství 30:26 se nakonec radovaly domácí

Hodnocení trenéra Řezáče:

"Měli jsme cíl vydolovat v Porubě alespoň bod. To se nám nepovedlo, ale přesto jsme byli v prvním poločase vyrovnaným soupeřem. Již poněkolikáté se nám nepodařilo navázat a vstup do druhého poločasu jsme měli velice špatný. Soupeř nám odskočil a nás stálo hodně sil vrátit se do utkání. To se nám povedlo a v závěru jsme měli i šanci se přiblížit na dostřel dvou branek, ale neproměnili jsme sedmimetrový hod a soupeř už si výsledek pohlídal. Měli jsme v zápase i dobré pasáže a chvílemi dokázali Porubu přehrávat. I díky brankářce Mácalové, která svá bývalé spolhráčky vychytávala a my jsme mohli hrát dynamičtěji. Ale v celku nám nefungovala obrana - tam budeme muset přidat.

V dalším utkání Veselí podalo na svůj potenciál hodně podprůměrný výkon, a tím Zlínu darovalo dva body. Proto půjdeme do play out ze třetího místa. To je pro oděvčata velká výzva a do závěrečných bojů velká motivace."