1. liga mladších dorostenek (7. 4. 2019 DHC Plzeň - HC Háje)


1. liga mladších dorostenek (7. 4. 2019 DHC Plzeň - HC Háje)

K dalšímu domácímu zápasu nastoupily mladší dorostenky proti hráčkám z Prahy.

Do zápasu jsme nastoupily zodpovědně, holky věděly, že přestože se soupeř pohybuje ve spodní části tabulky, nečeká je lehké utkání. Své protihráčky nepodcenily a plnily to, co jim bylo řečeno.

Co se týče obrany, tak až na pár maličkostí se nám podařilo přenést to, co jsme v posledním týdnu hodně trénovaly. V útočné fázi jsem si dokázaly vybudovat dobré střelecké pozice, ale ty se nám bohužel ze začátku nedařilo proměňovat. S odstupem několika odehraných minut jsme se vzpamatovaly a vše bylo jen v naší režii. Pochvalu zaslouží všechny hráčky, každá, která se ocitla na hřišti, podala výborný výkon. Nejlépe se střelecky dařilo Sáře (7 branek) a Hehe (9 branek).

Pochvalu zaslouží i brankářky - Malina i Sára - obě předvedly pěkné zákroky.

Konečný výsledek: DHC Plzeň – HC Háje A 31:22

V příštím týdnu se musíme na tréninku zaměřit na věci, které nám dnes tolik nevyšly. V neděli nás čeká velmi důležitý zápas proti silnému soupeři - hráčkám z Olomouce.

Sestava a branky:

Konderová , Toušová, Šimáčková 4, Kantnerová 7, Drozdová 3, Voráčková 9, Pitulová, Lásková 3, Tomanová 2 , Rittichová, Krečová 1

Malá, Reidlová

2019-04-08 00:00:00




Memoriál Karla Šulce Odborník na on-line pojištění GENERALI PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Handball Kempa Vodárna Plzeň Nadace sportující mládeže