Minižačky na své první 5+1 sk.C v Chebu 10.3.2019


Minižačky na své první 5+1 sk.C v Chebu 10.3.2019

Minižačky se v neděli dopoledne zúčastnily mini 5+1 skupiny C pořádané v Chebu. Jako vždy se hrála osobní obrana, shout-souty a hra 5+1.

Na výpravu do Chebu vyrazily po dlouhé pauze hráčky Kaucká Lucie, Sedláčková Míša, Šerá Julča, Hodlová Denisa, Cvačková Kristý, Růžičková Gábi, Hřebejlková Lexi, Beránková Ellen, Vávrová Viky a Trejbalová Vanesa, které doprovázel trenér Petr Beránek.

Soupeři, s kterými poměřily své síly, byli domácí Cheb, plzeňská Slávie kluci a dívky a pražské Háje.

Hodnocení trenéra: Děvčata si hodně zahrála na všech postech. Nejlépe se dařilo uvolnění Julče a Gábi. O uvolnění a střelbu se pokoušely všechny hráčky. Viky  se pokoušela hodně o střelbu z dálky (škoda té ruky J). Na křídle se dařilo uvolnění  Kristý a Míše jen škoda, že nám stále padá míč. Velmi dobře bránila Lexi. Ellen předvedla velký přehled ve hře a rozdala pár pěkných nahrávek do trháku.  Lucka se snažila zapojit do hry (jen ta koncentrace). Vanesa je šikovná moc, chce se prosazovat, ale vše vždy zakončí technickou chybou. V brance velmi dobře vzdorovala soupeři Denisa Hodlová.

 

2019-03-11 00:00:00
Memoriál Karla Šulce Odborník na on-line pojištění GENERALI PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Handball Kempa Vodárna Plzeň Nadace sportující mládeže