Starší dorostenky nestačily na Ivančice (21:27) 3.3.2019


Starší dorostenky nestačily na Ivančice (21:27) 3.3.2019

V neděli dopoledne nastoupily starší dorostenky proti týmu z Ivančic.

Ivančice přijely sice v oslabené sestavě, ale s odhodláním odvézt si body na jižní Moravu. Hned v úvodu zápasu se Ivančice ujaly vedení, ale to se domácímu týmu nelíbilo a začal soupeři vzdorovat. V 8. minutě jsme vedli 4:3. Pak ale soupeř využil našich chyb a nepřesností a v další 8 minutovce odskočil na 7:5. Do poločasu jsme se statečně držely a byly stále vyrovnaným soupeřem pro tým z Ivančic. Poločasový výsledek byl 13:11 pro Ivančice.

Na začátku zápasu jsme přidaly dvě branky a hned byl zápas vyrovnaný. Pak, ale bohužel přišla střelecké krize, dvě technické chyby a soupeř okamžitě trestal a v 11. minutě odskočil o pět branek (13:18). Posléze se nám sice podařilo vstřelit dvě branky, ale stále nás trápilo neproměňování a Ivančice, tak pokračovaly v střelecké smršti a znovu nám odskočily o 4 branky. V poslední deseti minutovce už si soupeř jen hlídal výsledek a vyhllížel konec zápasu.

Konečný výsledek DHC Plzeň - HK Ivančice 21:27.

Celkem, ale mohu holky pochválit za bojovnost a snahu uhrát kvalitní zápas s týmem z Ivančic, který je momentálně na 2. místě v tabulce, a který nám na podzim nadělil na domácí půdě čtyřicítku. Nebýt výpadku na začátku druhého poločasu, mohl být výsledek příjemnější.

Hrály:

Poslední 1, Kepková 8, Šmrhová 2, Voráčková 3, Drozdová 1, Lásková 2, Nosková 1, Brenhardová 3, Tomanová, Šimáčková, Kliková, Vodáková

Chytaly: Malá 40%, Šlehoferová 28%

Fotky zde.

2019-03-03 00:00:00
Memoriál Karla Šulce Odborník na on-line pojištění GENERALI PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Handball Kempa Vodárna Plzeň Nadace sportující mládeže