Starší dorostenky nestačily na Ivančice (21:27) 3.3.2019

V neděli dopoledne nastoupily starší dorostenky proti týmu z Ivančic.

Ivančice přijely sice v oslabené sestavě, ale s odhodláním odvézt si body na jižní Moravu. Hned v úvodu zápasu se Ivančice ujaly vedení, ale to se domácímu týmu nelíbilo a začal soupeři vzdorovat. V 8. minutě jsme vedli 4:3. Pak ale soupeř využil našich chyb a nepřesností a v další 8 minutovce odskočil na 7:5. Do poločasu jsme se statečně držely a byly stále vyrovnaným soupeřem pro tým z Ivančic. Poločasový výsledek byl 13:11 pro Ivančice.

Na začátku zápasu jsme přidaly dvě branky a hned byl zápas vyrovnaný. Pak, ale bohužel přišla střelecké krize, dvě technické chyby a soupeř okamžitě trestal a v 11. minutě odskočil o pět branek (13:18). Posléze se nám sice podařilo vstřelit dvě branky, ale stále nás trápilo neproměňování a Ivančice, tak pokračovaly v střelecké smršti a znovu nám odskočily o 4 branky. V poslední deseti minutovce už si soupeř jen hlídal výsledek a vyhllížel konec zápasu.

Konečný výsledek DHC Plzeň - HK Ivančice 21:27.

Celkem, ale mohu holky pochválit za bojovnost a snahu uhrát kvalitní zápas s týmem z Ivančic, který je momentálně na 2. místě v tabulce, a který nám na podzim nadělil na domácí půdě čtyřicítku. Nebýt výpadku na začátku druhého poločasu, mohl být výsledek příjemnější.

Poslední 1, Kepková 8, Šmrhová 2, Voráčková 3, Drozdová 1, Lásková 2, Nosková 1, Brenhardová 3, Tomanová, Šimáčková, Kliková, Vodáková

Chytaly: Malá 40%, Šlehoferová 28%