Starší dorostenky na Jindřichův Hradec nestačily (24. 2. 2019 DHC Plzeň - J. Hradec)


Starší dorostenky na Jindřichův Hradec nestačily (24. 2. 2019 DHC Plzeň - J. Hradec)

Starší dorostenky nezahájily jarní část sezóny povedeným utkáním.

Na utkání přišly všechny hráčky s chutí odehrát pěkný zápas. Bohužel tuhle chuť a energii nedokázaly přenést na hřiště. Obrana se sice snažila, ale vždycky byl někdo někde o chvilku později. V útoku každý vyčkával, kdo to vezme na sebe. A tak branky do naší sítě přibývaly a na druhé straně jsme jen zvyšovaly procento úspěšnosti jindřichohradecké brankářky. Naše poločasová bilance střelby z devítky (16 střel 1 branka) a křídel (4 střely 1 branka) hovoří za vše. Ani ve druhém poočase to nebylo bohužel o moc lepší: celkově 31 střel z devítky a pouhé 3 branky, z křídel 11 střel a 3 branky. Střelecká nemohoucnost a navíc mizerná obrana, když se sice každý za sebe nějak snažil, ale kolektivně jsme se domluvit nedokázaly, vedl ke strašlivému skóre 19 : 35 na konci zápasu.

Pochvalu zaslouží zcela jistě Malina (13 zákroků a 52 % úspěšnost!!!), několik dobrých zákroků měla i Verča (10 zákroků a 30 %).

Výborný výkon předvedla také Adéla Bernhardová a několik dobrých akcí také Kája Kliková. Snažily se i všechny hráčky, které už měly v nohou předchozí zápas mladších dorostenek - zejména v obraně si výborně vedla Pája Lásková, aktivní byly i Sára Kantnerová, Naty Tomanová a Helča Voráčková (té se ale nedařilo proměňovat).

Hrály:

Bernhardová 2, Fousková 2, Kepková 3, Kantnerová 1, Kliková 3, Lásková 2, Poslední 1, Rittichová 1, Tomanová 1, Vodáková, Voráčková 2, Šmrhová 1

Chytaly: Netrvalová 30 % a Malá 52 %.

2019-02-24 00:00:00
Memoriál Karla Šulce Odborník na on-line pojištění GENERALI PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Handball Kempa Vodárna Plzeň Nadace sportující mládeže