MOL liga ženy DHC Plzeň - DHK Zora Olomouc 23. 2. 2019


MOL liga ženy DHC Plzeň - DHK Zora Olomouc 23. 2. 2019

Po výborném výkonu zůstaly body doma.

Hodnocení trenéra Řezáče: "Je nutno děvčata za předvedený výkon pochválit. Utkání s Olomoucí se neslo v duchu velmi dobré defenzívy, která byla podpořena nadstandardním výkonem brankařek.To se ukázalo jako klíčové.

Holky se vydaly ze všech sil a odvedly velký kus práce, jak v tréninkovém procesu, tak na palubovce. Výborně se nám povedlo zanalyzovat soupeře a připravit se na toto utkání. Věci, které jsme v týdnu aplikovali v tréninku, se nám povedlo přenést do utkání. Naše obrana byla pevná a když už to někde zaskřípalo tak vytáhla Eliška Šibrová výborný zákrok. Hráli jsme disciplinovaně s minimem technických chyb. A to se v takto těžkých zápasech ukazuje jako jedna z věcí, která má velký podíl na výsledku. Každá jedna hráčka, která byla na hřišti, tak udělala pro tým maximum a toho si vážíme. A bylo vidět, že i diváci hrají velmi významnou roli v domácím prostředí. Byli dalším hráčem, který holky dokázal udržet v nasazení i když už byly kolikrát na hranici svých sil. Toho si musíme cenit a vracet jim to v podobě úspěchu na palubovce. Jsem rád, že se nám s Dušanem Franzem daří spolupráce, kdy se dokážeme velice dobře doplňovat a daří se nám tak navázat na práci předchozích trenérů."

2019-02-24 00:00:00
Memoriál Karla Šulce Odborník na on-line pojištění GENERALI PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Handball Kempa Vodárna Plzeň Nadace sportující mládeže