Pozvánka na MOL Ligu (DHC Plzeň - DHK Zora Olomouc 23. 2. 2019 od 16:00 h)


Pozvánka na MOL Ligu (DHC Plzeň - DHK Zora Olomouc 23. 2. 2019 od 16:00 h)

Srdečně zveme všechny fanoušky na sobotní domácí utkání žen.

Po výletu do slovenské Šaly přivítají naše děvčata v domácím prostředí tentokrát moravského soupeře - hráčky DHK Zory Olomouc. Olomouc je v tabulce MOL ligy na průběžném sedmém místě se ziskem 15ti bodů. Naše hráčky jsou deváté se ziskem 12ti bodů. Kdo si připíše další cenné body?

Přijďte fandit v sobotu 23. 2. od 16:00 h do sportovní haly 31. ZŠ, E. Krásnohorské 10, Plzeň.

Trenér Richard Řezáč k blížícímu se zápasu říká:

"Cílem v sobotním zápase je, ho odehrát minimálně se stejným nasazením a bojovností jako proti Šale. Budeme se snažit eliminovat jejich střelecké spojky a budeme si opět muset pohlídat návrat do obrany. Protože Olomouc využívá rychlá křídla a naším úkolem bude se s tím popasovat. Když se nám podaří se dobře připravit a plnit disciplinovaně pokyny které si dáme, tak budeme mít šanci na úspěch.Musíme mít stále na paměti, že každý bod získaný v základní části se bude nesmírně hodit do závěrečných bojů. Zdravotní stav hráček se začíná stabilizovat. Hráčky s vážnějšími zraněními se doléčují a brzy se zapojí do tréninkového procesu."


2019-02-20 00:00:00
Memoriál Karla Šulce Odborník na on-line pojištění GENERALI PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Handball Kempa Vodárna Plzeň Nadace sportující mládeže