Minipohár 5+1 16.2.2019 na Bolevecké ZŠ


Minipohár 5+1 16.2.2019 na Bolevecké ZŠ

V sobotu 16.2.2019 dopoledne se sešly minižačky ke svému prvnímu turnaji v jarní části. Turnaj se hrál systémem osobní obrany, shout-outy a nově systémem 5+1 (tudíž bez pivotů).

Soupeři byli: Talent Plzeň – hoši, Slávie Plzeň – hoši i dívky a dva týmy z DHC.

Celkem jsme si do turnaje přihlásily dvě družstva. Takže v zápasech dostala děvčata spoustu prostoru na tvoření. Musím říct, že osobní obrana holkám šla dobře. Píši dobře, neboť za útok si zaslouží všechny jedničku, kdež to v obraně se najdou jedinci, kterým se moc bránit nechce, a tak jejich útočníci si snadno dávali branky. Shout-outy již vypadají oproti podzimní části velmi dobře, ještě by chtělo aby se snažily všechny hráčky chytat míč ze vzduch a ne si nechat míč klepnout, a pak ho vlastně nemájí. A pokud bych měla hodnotit hru 5+1.  Byl tam větší prostor pro uvolnění 1:1 a to se hráčkám dařilo využívat jak na uvolnění, tak i na střelbu z dálky. V obraně se musely rychleji sunout a více si pomáhat. To se nám zápas od zápasu dařilo zlepšovat.

Celkem si myslí, že si to holky užily a že se podařilo každé hráčce vstřelit branku.

Jako již tradičně děkujeme za podporu  rodičům

Hrály:

Baštářová, Budková B., Budková K., Červená, Čákorová,  Dostálová, Jungová, Hanzlíková, Poskočilová, Rittichová,  Nikodémová, Svatoňová, Sedláčková A., Samcová, Svobodová, Šerá, Špačková,.

 

2019-02-18 00:00:00
Memoriál Karla Šulce Odborník na on-line pojištění GENERALI PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Handball Kempa Vodárna Plzeň Nadace sportující mládeže