1. liga starších dorostenek DHC Plzeň - DHK Baník Most (9. 12. 2018)


1. liga starších dorostenek DHC Plzeň - DHK Baník Most (9. 12. 2018)

V neděli  09.12.2018 nastoupily hráčky proti velmi silnému soupeři DHK Baníku Most ke svému poslednímu zápasu v tomto roce.

Věděly jsme, že zápas proti tak silnému soupeři bude velmi náročný, a v tak oslabené sestavě bude bodový zisk pravděpodobně nereálný. Cíl byl tedy jasný „nenechat soupeřky rozsvítit na naší tabuli čtyřicítku“. Byť jen o fous, ale přeci se nám to povedlo. Starší dorostenky podlehly soupeřkám vysokým rozdílem 14:39.

Z našeho pohledu, i když se hráčky velmi snažily, soupeř okamžitě trestal naše chyby rychlými brankami z  protiútoků. Ve hře se nejvíce střelecky dařilo Helče Voráčkové, v obraně dobře vzdorovaly Bára Nosková a Adéla Bernhardová.

Za první polovinu sezóny, děkuji všem hráčkám, které se zúčastnily jakéhokoliv utkání a přispěly svými výkony k zisku 10 bodů a prozatímnímu umístění v tabulce na 6. místě.

Děvčatům a rodičům přejeme do nového roku hodně štěstí, lásky, domácí spokojenosti, školních úspěchů a spoustu sil do jarní části sezóny.

2018-12-12 00:00:00
Memoriál Karla Šulce Odborník na on-line pojištění GENERALI PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Handball Kempa Vodárna Plzeň Nadace sportující mládeže