1. liga mladších dorostenek DHC Slavia Praha - DHC Plzeň (2. 12. 2018)

K předposlednímu zápasu v podzimní části se mladší dorostenky vydaly na půdu Pražské Slavie. Po poslední výsledcích a předvedených výkonech holek, jsme odjížděly s hodně malým sebevědomím a nemohly moc doufat, že si z Prahy přivezeme body.

Do zápasu jsme nenastoupily vůbec špatně. Až do dvacáté minuty jsme prohrávaly rozdílem dvou branek. Pak , ale přišlo spoustu technických chyb, neproměněné šance a do šaten se odcházelo za stavu 11:17.

V druhém poločase se nám podařilo náskok opět snížit, ale pak následovala to, co v prvním poločase. A konečný výsledek byl 22:33 pro soupeřky.

Oproti posledním zápasům je vidět, že se opět suneme dopředu, ale stále nás nejvíce trápí proměňování šancí a malá střelecká úspěšnost z křídel.

V tomto zápase zaslouží největší pochvalu Kuči (Barbora Kučerová). I když házená pro ní v poslední době nebyla na prvním místě, tak se vrátila, aby holkám pomohla. A z mého pohledu předvedla parádní výkon, ač se při zápase zranila , tak i se zraněním předvedla několik pěkných zákroků. Děkuji Kuči.

Kantnerová 6, Voráčková 7, Kučerová, Drozdová 1, Šimáčková 1, Pitulová 2, Buřičová, Tomanová 3, Kajerová, Rittichová 2, Haluzincová