Minižačky na poháru 6+1 sk.A 1.12.2018 na Talentu

V sobotu 1.12.2018 se odehrálo již třetí kolo minipoháru 6+1 skupiny A, tentokrát na půdě plzeňského Talentu v nafukovací hale na Bolevecké základní škole. Turnaje se zúčastnilo celkem pět týmů a to naše děvčata z DHC Plzeň, děvčata z plzeňské Slávie, hoši z plzeňské Slávie, kluci z Talentu a jako nováček v tomto kole byli hoši z pražské Dukly. Systém jako již tradičně 7,5 minuty osobní obrana, shout-outy a 20 minut hra.

Všechny utkání, které jsme sehrály, byla velmi vyrovnaná. Holky předváděly rychlou házenou a byla vidět i spolupráce mezi všemi. Jsem ráda, že si některé hráčky konečně začínají zkoušet střelbu z dálky a že do uvolnění 1:1 chtěla jít každá (i když někomu se chtělo méně). Samozřejmě, že jsme dělaly spoustu technických chyb, ale s tím se počítá pokud chceme, aby se holky rychle rozhodovaly. Určitě bylo i pozitivní, že padlo spousta branek. Jinak si za předvedený výkon zaslouží všechny pochvalu.

A samozřejmě nezapomínejme na fanoušky, kteří nás podporují na každém turnaji. Děkujeme!