DHC postupuje do čtvrtfinále poháru (Český pohár -Sokol Vršovice - DHC Plzeň 13.11.)

Ženy DHC postupují mezi osm nejlepších družstev v rámci Českého poháru. Rozhodl o tom osmifinálový zápas s prvoligovými Vršovicemi, který skončil vysokým vítězstvím DHC 15:35.

DHC mělo impozantní vstup do zápasu, kdy hráčky pokračovaly v dobrém výkonu z nedělní interligy a za 15 minut si získaly vedení 2:9. Pak samozřejmě jejich výkon šel pod dojmem skóre trochu dolů, ale přesto bylo vidět množství pěkných rychlých akcí, takže v poločase byl výsledek 8:19.

I ve druhém poločase DHC navyšovalo skóre až na konečný výsledek. Domácí podali velmi sympatický výkon a snažili se až do posledních minut. Zápas byl velkou střelnicí. Pokud by oba týmy proměnily jen všechny šance ze šestky, byl by výsledek 30:55.

Čtvrtfinále poháru se hraje o víkendu 15.-16.12. pravděpodobně na domácí palubovce.

Branky v zápase: Krausová, Líbalová  a Kepková po 5, D.Galušková,Oravcová a Svobodová po 3, Mudrová, Pejšková, Ferencová a  Bušauerová po 2, L.Galušková, Fousková, Šmrhová po 1

Chytaly: Šibrová a Jiskrová