Minižačky si v sobotu 10.11.2018 zahrály pohár 6+1 sk.C


Minižačky si v sobotu 10.11.2018 zahrály pohár 6+1 sk.C

V sobotu 10.11. si vybrané hráčky zahrály na turnaji 6+1 skupina C, pořádaným Slávií VS Plzeň v nafukovací hale v Poštovní ulici. Odehrály celkem pět zápasů, systémem 7 a půl minuty osobka, shot-outy a 15 minut hra.

V prvním zápase přehrály družstvo HC Plzeň, děvčatům se dařilo vypichování balonů v obraně a rychlé protiútoky. Tato činnost platila i na ostatní soupeře, takže jsme postupně porazily Slávii VŠ kluky i holky, Háje Praha a Cheb.

 

Na turnaji hrály: Beránková M., Cvačková, Kaucká, Čákorová, Poskočilová, Růžičková, Samcová, Sedláčková M., Svobodová, Trejbalová, Vávrová, Hodlová, Šerá, Hřebejková, - všechna děvčata musím pochválit za snahu a bojovnost. Na turnaji si dostatečně zahrály i naši nováčci - nejvíc byla vidět Denisa Hodlová.

 

Vyzdvyhnout bych chtěl také výkon Čaky v bráně a aktivní obranu Vendy, Danči a Cvrčka, ze které vznikaly rychlé protiútoky, které srážely naše soupeře na kolena.

2018-11-12 00:00:00
Memoriál Karla Šulce Odborník na on-line pojištění GENERALI PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Handball Kempa Vodárna Plzeň Nadace sportující mládeže