1. liga mladších dorostenek (10.11.2018 DHC Plzeň - HC Zlín 19:33)

K dalšímu zapasu vyjely mladší dorostenky do Zlína.

Jak ráda bych napsala, že po posledním domácím zápase jsme si již veškerou hrůzu a neúspěch vybraly. Bohužel jsem neočekávala, že může přijít ještě něco horšího. To, co se odehrálo ve Zlíně, necháme tam. Není třeba více kritizovat, snad každá z hraček ví, co do zapasu dala a co předvedla. Průběh prvního poločasu byl ........... ani nelze najít ty správná slova. Když v osmnácté minutě na ukazateli sviti skóre 12:2 pro domácí tým, máte chuť hodit ručník do ringu a raději odejít.

Ač jsme do druhého poločasu nastupovaly za stavu 20:6 , některé hračky se snažily s tím něco udělat.

Svoji bojovnost opět ukázala Sára (5 branek), zřejmě jako jediná ví, co je pro ni důležité a co od sebe očekává. Výkon některých dalších hráček byl pro mě velké zklamání.

Střelecky se dařilo i Šímě ( 4 branky ). Svůj první ligový start zažila i Natálie Hofírková, která se rozhodně neztratila.

Velké díky patří i rodičům , kteří se s námi vydali na dalekou cestu a i za velmi nepříznivého stavu holky podporovali.

Další zápas nás čeká 24.11. od 18:30, kdy na domácí půdě přivítáme Kunovice.