Starší dorostenky na domácí půdě stále bez porážky (4.11.2018)

V neděli se utkaly starší dorostenky s Olomoucí.

První poločas utkání se hra přelévala z jedné strany na druhou. Chvíli vedl soupeř, chvíli vedly domácí hráčky. Soupeř měl na nás zasunutou obranu a nám se těžko prosazovalo z dálky i po uvolnění. Obě dvě družstva měla velmi dobrou a neprostupnou obranu. Poločasový výsledek byl příznivější pro našeho soupeře, který vedl 13:11.

Do druhého poločasu jsme nastoupily s odhodláním otočit výsledek na naši stranu. Ve 40. minutě jsme srovnaly na 16:16 a krůček po krůčku navyšovaly skóre. V 53. minutě jsme vedly o čtyři branky (24:20) a soupeřkám jsme vůbec nedávaly šanci proniknout naší velmi dobře fungující obranou. V 55. minutě se soupeřkám ještě podařilo dotáhnout na dvě branky, ale závěr utkáni jsme si již ohlídaly a utkání dotáhly do vítězného konce 26:23.

Jako již tradičně musím všechny pochválit.  Za předvedené výkony a poděkovat za bojovnost a nasazení v zápase. Báře Noskové, Pavlíně Láskové a Kačce Šimáčkové za perfektní obranu. Věrce Oravcové, Páje Kepkové, Markétě Fouskové a Helče Voráčkové za střelecké hody. Brankařkám Verče Netrvalové a Míše Malé za předvedené zákroky a za to, jak se výborně doplňovaly.  Naty Tomanové za výdrž ve dvou zápasech za sebou a samozřejmě nelze zapomenout na Káju Klikovou, Áďu Bernhardovou, Aničku Šmrhovou a Verču Vodákovou.