Minižačky o víkendu 3.11 2018 na mini poháru skupiny A 6+1


Minižačky o víkendu 3.11 2018 na mini poháru skupiny A 6+1

V sobotu se mini žačky sešly,  na domácí půdě k turnaji mini 6+1. Soupeři byly dívky z VŠ Plzeň, hoši z VŠ Plzeň, hoši s Talentu a hoši z Chamu. Hrací systém 7,5 minuty osobní obrana shot-outy a 20 minut hra.

V osobní obraně jsme podávaly vyrovnané výkony, jen proti chlapcům z Chamu, kde se nám nedařilo proměňování a zároveň nás nebavilo se vracet do obrany, byl rozdíl výraznější. Jinak se holky velmi snažily a osobní obrana měla pohyb a byla i snaha o rychlé přihrávky kupředu.

U shot-outů bych vytkla umísťování. Skoro všechny hráčky měly střelbu na přetah. I tak se dařilo proměňování.

Co se týká hry, určitě si všechny hráčky dostatečně zahrály. V obraně, pokud hráčky byly soustředěné, fungovala spolupráce a nechyběla bojovnost všech. Co se týká útočné činnosti, měla bych představu, že se zapojí více hráček do uvolnění. Určitě je třeba se začít soustředit i na střelbu z dálky, zde jsme byly málo odvážné i když prostor k tomu byl.

Celkově se dá říct, že jsme odehrály velmi kvalitní klání se všemi zúčastněnými družstvy.

Hrály: Budková B., Budková K., Baštářová, Jungová, Hanzlíková, Krbcová, Nikodémová, Svatoňová, Rittichová, Sedláčková A., Červená, Dostálová.

 

 

2018-11-04 00:00:00
Memoriál Karla Šulce Odborník na on-line pojištění GENERALI PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Handball Kempa Vodárna Plzeň Nadace sportující mládeže