Minikemp mladších a starších žaček (21. 10. 2018)


Minikemp mladších a starších žaček (21. 10. 2018)

Poslední podzimní minikempy se opravdu vydařily.

Minikempu mladších žaček se zúčastnilo 27 hráček z HK Slavia VŠ Plzeň, DHC Plzeň a HK Rokycany. Děvčata si nejprve zahrála "na zloděje", a pak si vyzkoušela koordinačně náročná cvičení ve dvojicích s míčem. Na stanovištích je opět čekala zajímavá práce. V tělocvičně se s Naty Rittichovou a Aničkou Šmrhovou věnovaly přihrávkám a práci s reakčními míčky. Na stanovišti uvolnění je čekala průprava na osobní obranu s Davidem Šmrhou a Evou Volákovou. Na stanovišti náběhů se Roman Krejčík i Milan Janků pokoušeli dostat děvčata více do pohybu. Zpestřením byla opět soutěž v překážkové dráze - tentokrát ji děvčata musela proběhnout hned čtyřikrát a vždy přesně zakončit na branku s děravou plachtou. Závěrečná hodinka byla věnována ve velké tělocvičně vytloukané a vybíjené, v hale se hrál "minizápas" v osobní obraně, shot-outech a klasické hře. Všechna děvčata se snažila, co to jen šlo, a proto je i tentokrát čekala sladká odměna. Hvězdami minikempu byly Ilona ze Slávie, Bury, Naty C. a Bára K. z  DHC Plzeň. Na překážkové dráze byly nejlepší Laura a Aneta.

Minikemp starších žaček se také velmi vydařil. Zúčastnilo se celkem 22 hráček (dvě z Tachova a ostatní z DHC Plzeň). Po zábavném rozcvičení formou štafetových soutěží i je čekala práce na stanovištích. Ve velké tělocvičně to byly přihrávky s medicinbaly s Naty Rittichovou. Na uvolnění pracovaly společně s Aničkou Šmrhovou a Evou Volákovou. Na získávání míče a obraně pracovaly s Jarkou Šmrhovou. Pak následovala herní stanoviště, ve kterých děvčata musela řešit situace v početní nerovnováze. I v poslední hodince kempu jsme toho hodně stihly - kromě střelecké soutěže a úpolové hry, došlo i na tradiční hru - tentokrát s obranou 1 : 2 : 3.

Hvězdami byly tentokrát Vali, Hofi a Barča z DHC Plzeň.

Fotky z obou kempů zde.

2018-10-21 00:00:00
Memoriál Karla Šulce Odborník na on-line pojištění GENERALI PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Handball Kempa Vodárna Plzeň Nadace sportující mládeže