1. liga mladších dorostenek DHC Plzeň - Jiskra Otrokovice (7. 10. 2018)

První domácí zápas přinesl mladším dorostenkám dva body.

Třetí zápas v řadě, ale první domácí, odehrály v nedělí mladší dorostenky proti TJ Jiskra Otrokovice a připsaly si dva body za výhru 26 : 15.

Do zápasu jsme nenastoupily moc dobře, nevedla se nám jak obrana tak i útočná hra. Ještě v desáté minutě svítilo na časomíře 1:4 pro hostující hráčky. Opět se nám nedařila střelba a ani v obraně jsme si nebyly tolik jistí, jako jindy. Zlom nastal v 15. minutě prvního poločasu, kdy šňůrou osmi gólů jsme strhly vedení na svou stranu a v 25. minutě jsme vedly 9:5. Do konce prvního poločasu jsme si udržely náskok a do šaten se odcházelo za stavu 12:7 pro domácí hráčky.

Do druhého poločasu jsme nastoupily s větší chutí a udržovaly si vedení. Zlepšila se střelba a v obraně se nám již dařilo. Výborné zákroky opět předvedla Malina, která má velkou zásluhu na zisku dvou bodů. Střelecky se nejvíce dařilo Páje, která  do soupeřovi branky umístila 6 branek. Velký přínosem byl i návrat Sáry Kantnerové a Natálie Rittichové , které se pomalu zapojují po zranění.

Sice jsme získaly dva body, ale se hrou nejsem tolik spokojena. Stále mi chybí týmová hra, chuť od všech hráček. Tento zápas nepatřil zrovna mezi pohledné.