Mini 4+1 28.9.2018 na Talentu


Mini 4+1 28.9.2018 na Talentu

V pátek ve svátek si minižačky zpestřily dopoledním turnajem mini 4+1 v Bolevecké nafukovačce.

Rozděleny byly na skupinu A: Samcová, Rittichová, Červená, Čákorová, Poskočilová, Šerá, Jungová. Tyto hráčky se utkaly s chlapci z Talentu, s Tachovem a s děvčaty z VŠ Plzeň. Všechna utkání byla pohledná a hráčky měly chuť dávat branky. S chlapci z Talentu byli ze začátku některé hráčky méně odvážné, ale postupem hry vše opadlo a branku si vstřelily všechny. Největším tahounem celého družstva byla Vendy Samcová. Zápas s Tachovem již byl v rukách všech našich hráčkách a velmi pěknou hru jsme předvedly také proti Slavii Plzeň.

Ve skupině B si zahrály: Beránková E., Beránková M., Trejbalová, Cvačková, Hodlová, Kaucká a úplným nováčkem byla Hřebejková Alex. Tyto hráčky si zahrály proti družstvům Talentu, Slávie kluci , Slávie holky a Kynžvart. U těchto hráček byl herní projev horší. Nikdo nenabíhal pro míč, všechny hráčky chytaly míč do stoje, a pak až chtěly něco dělat. V průběhu turnaje se některé hráčky již nechaly přemluvit a začaly se pohybovat, a díky tomu se jim podařilo vstřelit branku. To se dařilo Trejbalové, Hodlové a Kaucké. Je  třeba, aby se nám podařilo přemluvit všechny hráčky, aby zlepšily pohyb, aby byly dravější a hlavně měly větší chuť dávat branky.

Fotky zde.

2018-09-30 00:00:00
Memoriál Karla Šulce Odborník na on-line pojištění GENERALI PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Handball Kempa Vodárna Plzeň Nadace sportující mládeže