1.liga starších dorostenek (Ivančice - DHC Plzeň 23.9.2018)


1.liga starších dorostenek (Ivančice - DHC Plzeň 23.9.2018)

V neděli zavítaly starší dorostenky na půdu Ivančic.

Hodnotit průběh utkání moc nemá význam. Vzhledem ke složení, v jakém starší dorostenky na zápas odjížděly, můžeme jen říci, že snahu uhrát co nejlepší výsledek měly všechny.  Za zápas není skoro co vytknout, mladé střelkyně Voráčková, Drozdová a Haluzincová se střelecky snažily prosadit a k tomu jim velmi dobrým výkonem pomáhala i Pája Kepková. Jediné, na čem musíme ještě pracovat, je, že střílí příliš brzy a z nepřipravených pozic.  V utkání byl poměr střel soupeře 55 a nás 54, a to svědčí o tom, že držíme krok a že se střelby nebojíme. Zatím ale vázne proměňování - dali jsme jen 26 branek. Bohužel toto utkání nevyšlo brankařkám a soupeři se podařilo proměnit celkem 43 pokusů z 54 střel, které šly na branku.

Je skvělé, že se holky nevzdávají a věří, že v dalším zápase už to konečně protrhneme.

Hráčky:

Kepková 8, Drozdová 6, Voráčková  5, Lásková 2, Poslední 1, Šmrhová 1, Fousková 1, Holečková 1, Nosková 1, Haluzincová, Tomanová.

Brankařky: Malá, Kučerová

2018-09-25 00:00:00
Memoriál Karla Šulce Odborník na on-line pojištění GENERALI PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Handball Kempa Vodárna Plzeň Nadace sportující mládeže