Mladší dorostenky na turnaji v Jindřichově Hradci (2. 9. 2018)

Na přípravný turnaj se mladší dorostenky vydaly do Jindřichova Hradce. Na tento turnaj jsme odjížděly jen s jedenácti hráčkami.

Čekaly nás tří soupeři Jindřichův Hradec, Slavoj Žirovnice, Sokol Kobylisy. Hrací doba byla 2x20 minut.

Tento turnaj jsme prošly bez ztráty kytičky. První zápas proti Jindřichovi Hradci jsme odehrály s naprostou lehkostí. Dařil se rychlý přechod , úspěšnost zakončení byla téměř stoprocentní. Na brankách se podílely skoro všechny hráčky. V brance holky opět podržela Kuči. Děvčata vyhrála 21:14

Druhý zápas nás čekal proti Žirovnici. Zde už to taková lehkost nebyla, celý první poločas jsme musely dotahovat. Koncovka již nebyla tak přesná jako v předchozím zápase. Do druhé poločasu nastoupily holky s větší chutí a odhodlaností se o výhru poprat. Již ve 23. minutě se jim podařilo srovnat. V bráně je opět podržela Kuči a vyburcovala holky k lepšímu výkonu. Za stavu 18:15 jakoby si holky myslely, že to mají již v kapse a polevily. Dovolily tak soupeři ve 37 minutě vyrovnat . O minutu později krásnou střelou dala vítězný gól Tomy (Natálie Tomanová) a mohly jsme se radovat z vítězství 21:20.

Třetí zápas nás čekal soupeř z Kobylis. Tento zápas byl opět jen v naší režii. Holkám se opět dařilo vše na co sáhly. V tomto zápase se nejvíce dařilo Helče ta měla 83 % úspěšnost a dala do soupeřovi branky 10 gólů.

Na tomto turnaji se nám velmi dařilo v rychlém přechodu.