Přijďte si s námi zatrénovat! Dnes startuje kroužek Míček!


Přijďte si s námi zatrénovat! Dnes startuje kroužek Míček!

detail Přijďte si s námi zatrénovat! Dnes startuje kroužek Míček!
kliknutím na obrázek si zobrazíte
další obrázky k příspěvku
detail Přijďte si s námi zatrénovat! Dnes startuje kroužek Míček! detail Přijďte si s námi zatrénovat! Dnes startuje kroužek Míček! detail Přijďte si s námi zatrénovat! Dnes startuje kroužek Míček! detail Přijďte si s námi zatrénovat! Dnes startuje kroužek Míček! detail Přijďte si s námi zatrénovat! Dnes startuje kroužek Míček! detail Přijďte si s námi zatrénovat! Dnes startuje kroužek Míček! detail Přijďte si s námi zatrénovat! Dnes startuje kroužek Míček! detail Přijďte si s námi zatrénovat! Dnes startuje kroužek Míček! detail Přijďte si s námi zatrénovat! Dnes startuje kroužek Míček! detail Přijďte si s námi zatrénovat! Dnes startuje kroužek Míček! detail Přijďte si s námi zatrénovat! Dnes startuje kroužek Míček! detail Přijďte si s námi zatrénovat! Dnes startuje kroužek Míček! detail Přijďte si s námi zatrénovat! Dnes startuje kroužek Míček!

Krásné a slunečné počasí přeje všem venkovním aktivitám a ty naše házenkářské už se naplno rozběhly.

V pondělí se na hřišti sešla všechna naše . Všechna venkovní hřiště i atletická dráha se hemžily mladými házenkářskými talenty. Podívejte se, jak jsme v pondělí trénovali a přijďte si to s námi vyzkoušet.

Dnes se poprvé sejdou ty úplně nejmladší. Holčičky ročníků 2015 a 2016 budou cvičit na Kroužku Míček.

Děvčata ročník 2014 budou cvičit pod názvem Sluníčka.

A moc se těšíme i na dívky ročníky 2012 a 2013 - některé už chodily loni, jiné se přidají letos poprvé a společně budou trénovat pod názvem Berušky :-)

Stále ale přijímáme nové hráčky i do starších družstev - hlavně ročníky 2010 a 2011.

Přijďte se k nám podívat a všechno si vyzkoušet!

Těšíme se na Vás!

Přesné časy tréninků jednotlivých družstev najdete zde.

2018-09-12 00:00:00
Memoriál Karla Šulce Odborník na on-line pojištění GENERALI PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Handball Kempa Vodárna Plzeň Nadace sportující mládeže