Poslední utkání sezóny 2017 - 2018 (ženy 1.liga - DHC Plzeň - Otrokovice )


Poslední utkání sezóny 2017 - 2018 (ženy 1.liga - DHC Plzeň - Otrokovice )

Ženy DHC nastoupily ke svému poslednímu letošnímu utkání bohužel opět ve velmi uzké sestavě (starší dorostenky hrály ve stejném termínu ve Zlíně o broz), ale zato s vědomím, že titul za první ligu je již doma. Ale i s tímto vědomím jsme šly do zápasu velice zodpovědně a rozhodně ne s pocitem, že není nutné bojovat o poslední body.

Holky nastupovaly do utkání s vědomím, že střídání se konat nebude a že je třeba dobře rozložit síly. (sestava Hana Formanová, Veronika Mudrová, Linda Galušková, Dominika Galušková a Eliška Šibrová byly doplněny Eliškou Mládovou, Annou Toušovou a Kristýnou Křišťánovou).

Celé utkání jsme tahaly za delší konec bohužel v posledních pěti minutách nás rozhodčí poslali do čtyřech a nám se nepodařilo udržet vedení o dvě branky. Utkání skončilo pro nás trochu smutně 28:27, ale děvčatům nemůžu vytknout vůbec nic, bojovala do poslední vteřiny.

Všem holkám patří velké poděkování, jak za tento poslední zápas, tak za celou sezonu. Zárověň děkujeme klubu, fanouškům a všem, co nám celou sezonu drželi palce.

2018-05-15 00:00:00
Memoriál Karla Šulce Odborník na on-line pojištění GENERALI PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Handball Kempa Vodárna Plzeň Nadace sportující mládeže