Turnaj Mini 4+1 - DHC Plzeň (14. 4. 2018) - předpřípravka


Turnaj Mini 4+1 - DHC Plzeň (14. 4. 2018) - předpřípravka

V sobotu 14. 4. 2018 se tým předpřípravky zúčastnil turnaje "Mini 4+1" a vypomohl tak starším kolegyním z DHC, které odjely na turnaj do Chebu.

Protože tento turnaj nebyl pro naši kategorii, sehrály naše dva týmy zápasy proti o několik let starším hráčkám z Tachova a Rokycan.

Kdo zaslouží pochvalu za dobré výkony, jsou především tyto hráčky v týmů "A": Natálka Dlesková, Niki Egermajerová a Lála Mancellari - tyto hráčky předvedly několik hezkých útočných akcí, a také bojovnost. Markétka Kurešová a Nelča Pivoňková se naopak blýskly několika pěknými zákroky v brance.

V týmu "B", kdo překvapil svými výkony a zaslouží pochvalu, je Karolínka Šnebergerová, která ukázala velkou bojovnost, dobrý pohyb, ale hlavně velké zlepšení. Ostatním hráčkám chybí pohyb bez balonu nebo s ním, kdy zapomínají na to, že si mohou udělat tři kroky a jít samy, místo toho stojí a váhají s rozehrávkou. Zvláště starší hráčky, které by měly táhnout druhý tým, potřebují zapracovat na pohybu.

Dále se opakovaly chyby v obraně, kdy se nevracíme nebo jen u hráček stojíme a nebráníme je důsledně.

Tentokrát ale přece jenom mají naše hráčky omluvu, že hrály se staršími a většími soupeřkami. Nicméně ani tak by se jich neměly zaleknout a ukázat více odhodlanosti a bojovnosti. Příští týden nás čeká další turnaj v naší kategorii, snad se nám tedy povede lépe.
Fotky z turnaje zde.

2018-04-16 00:00:00
Memoriál Karla Šulce Odborník na on-line pojištění GENERALI PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Handball Kempa Vodárna Plzeň Nadace sportující mládeže