Dorostenecké dejavu (DHC Plzeň- Sokol Vršovice - 1. liga st. dorostenky 14.4.2018)

Hned dvojité dejavu zažily starší dorostenky v 17. kole dorostenecké ligy. Jednak zápas v mnohém připomínal minulé kolo se Sokolem Písek.
Soupeř včetně trenérů byl od začátku smířen s porážkou, domácí hrály bezstarostně (někdy až přespříliš), všechny hráčky si zahrály téměř stejně.
Druhá podobnost je s dva týdny starým zápasem ne Pragáči s Vršovicemi, kdy se zápas vyvíjel velmi podobným způsobem.

Soupeř držel krok a naději na slušný výsledek deset minut (6:4). Pak už se hra odvíjela po vzorci DHC 2-3 góly a Vršovice jeden. V poločase byl výsledek 18:8 pro domácí. Po změně stran si domácí vyzkoušeli po většinu poločasu hru 7:6. Ne vždy byla tato málo trénovaná činnost úspěšná, a tak domácí obdrželi nejméně tři góly do prázdné branky. Na druhou stranu je třeba tuto činnost občas vyzkoušet. Nikdy nevíte, kdy to budete potřebovat. I druhý poločas skončil desetibrankovým rozdílem, v součtu 39:19. Šestnácté vítězství v řadě v letošním ročníku potěší, ale nepřekvapí. Příští týden si dorostenky zopakují další pragáčový zápas. Tentokrát v neděli odpoledne na Kobylisích.