Turnaj přípravek 4+1 (DHC Plzeň 7.4.2018) hodnocení skupiny Přípravka


Turnaj přípravek 4+1 (DHC Plzeň 7.4.2018) hodnocení skupiny Přípravka

V sobotu dopoledne se děvčata ročníku 2008/2009 zúčastnila turnaje ve čtyřkové házené na domácí půdě na DHC.
Děvčata byla rozdělena do tří týmů a postupně za sobotní dopoledne sehrála velmi kvalitní zápasy

Tým 1 - Vendy Samcová, Rósa Červená, Lúca Rittiška, Betka Poskočilová, Marlen Beránková
Děvčata si za celé dopoledne sáhla opravdu na dno svých fyzických sil, protože hrála celý turnaj bez střídání. Přesto všechny zápasy odehrály hráčky ve vysokém tempu, i když v závěru jim už docházely síly, a to bylo vidět především v bránění soupeřek. Jinak všechny hráčky zaslouží pochvalu za nasazení, které celý den předváděly. Opět se ukázaly neduhy, které v některých případech vycházely z únavy - a to umisťování a razance střelby. Co se týče uvolňování a orientace na hřišti v tom děvčata dominovala.

Tým 2 - Štěpka Jungová, Míša Sedláčková, Nikol Čákorová, Lucka Kaucká, Anita Sacherová, Viky Vavrová
Tento tým byl složený ze dvou nováčků, ze zkušené Štěpánky, která celý tým střelecky táhla a z děvčat, které nebyly dlouho na trénincích, nebo nemají tak velké zkušenosti. Většina děvčat musí získat zkušenosti a načerpat sebevědomí. Holky mají v některých okamžicích strach jít na branku a chybí jim tah a přímočarost. Rovněž na střelbě a obraně je nutné zapracovat. Na všech nedostatcích musíme zapracovat na tréninku.

Tým 3 - Vanneska Trejbalová, Gábinka Růžičková, Denis Hodlová, Elen Beránková, Kristýnka Cvačková, Eliška Bendová
Tým složení z našich nejmladších děvčat nebo z děvčat, která jsou naprostými nováčky, pro které to byl vůbec první turnaj v házené. U nováčků je to opravdu o rozkoukávání se. Ostatní musí jistě přidat v pohybu, v razanci a umístění střelby a v bránění. Za tento turnaj musím určitě pochválit Vannesku Trejbalovou, která se výborně uvolňovala a dala krásné góly. A rovněž v bráně předvedla výborné výkony.

Všem rodičům díky za podporu!

2018-04-09 00:00:00
Memoriál Karla Šulce Odborník na on-line pojištění GENERALI PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Handball Kempa Vodárna Plzeň Nadace sportující mládeže